Młodsza księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Młodsza księgowa
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1360
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ksiąg podatkowych, kadry, płace
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

Doświadczenie w biurze rachunkowym - pożądane, znajomość przepisów podatkowych, prowadzenie ksiąg podatkowych - pożądane

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

Accountant OtC (Accounts Receivable)

Your responsibilities OtC department: Perform the end-to-end OtC processes that may include accounting documents processing, bank statement booking, cash allocation, dunning AR accounting processes for legal entities being under responsibility Consolidation and...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Accountant PtP - Accounts Payable

Your responsibilities In the PtP department: processing invoices, employee expenses and credit card statements, handling supplier queries and payments, cleansing supplier balances (aged creditors and debit balances). For German scope – also intercompany...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Księgowa / Księgowy

księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupowych, wystawianie, weryfikacja oraz księgowanie krajowych i zagranicznych faktur sprzedaży, rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych, monitorowanie należności spółki, uzgadnianie...

Data publikacji: 2023-01-24

Firma: RADIOSTER Sp. z o. o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice