Mechanik samochodowy / wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Mechanik samochodowy / wulkanizator
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/23/0055
OBOWIĄZKI:
prace naprawcze samochodów osobowych i ciężarowych,prace wulkanizacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Podobne oferty

Mechanik samochodowy - Elektromechanik

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, Wykształcenie minimum zawodowe, Doświadczenie w serwisowaniu samochodów ciężarowych, Dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Data publikacji: 2023-01-31

Firma: PaNELTECH Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Specjalista ds. Eksploatacji i Warsztatu

Zakres obowiązków: Organizowanie napraw i przeglądów środków transportowych, prowadzonych we własnym zakresie oraz zlecanych na zewnątrz; Prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu; Realizacja i optymalizacja zakupów części i usług związanych z...

Data publikacji: 2023-01-30

Firma: Grupa PreZero

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa