Mechanik pojazdów/elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Mechanik pojazdów/elektryk
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1276
OBOWIĄZKI:

- obsługa samochodów; - geometria; - diagnostyka; - zawieszenia;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: sumienność,dokładność i systematyczność w pracy
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i obsługa pojazdów samochdowych; Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Mechanik maszyn budowlanych

Bieżąca konserwacjaoraz serwisowanie maszyn budowlanych i pojazdów Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii Kierowanie pojazdami dostawczymi Miejscem wykonywania pracy jest Jaworzno oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju Wykształcenie kierunkowe...

Data publikacji: 2023-01-27

Firma: JT S.A.

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Mechanik pojazdów samochodowych

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania inne: mile widziana umiejetność naprawy pojazdów samochodowych

Data publikacji: 2023-01-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: małopolskie / Miechów