Mechanik / konserwator urządzeń dźwignicowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/1512
OBOWIĄZKI:
konserwacja i montaż urządzeń dźwigowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

uprawnienia SEP

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Mechanik pojazdów samochodowych

Bieżąca naprawa pojazdów (autobusy). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: podstawowa znajomość mechaniki samochodowej, możliwość douczenia

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Pomocnik mechanika - staż

pod nadzorem mechanika: diagnozowanie usterek samochodów osobowych, serwis i bieżąca konserwacja samochodów osobowych, obsługa urządzeń warsztatowych, wymiana opon, olejów, filtrów, przestrzeganie zasad etyki i zasad BHP oraz stosowanie prawa dotyczące...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: małopolskie / Chrzanów

Pomocnik mechanika wózków widłowych

pomoc w przeprowadzanych naprawach wózków widłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Data publikacji: 2023-02-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Lokalizacja: śląskie / Bytom