Manager

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Manager
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1211
OBOWIĄZKI:

koordynacja pracy zespołu, prowadzenie konwersacji z firmami współpracującymi, obsługa zapotrzebowania salonu, dbanie o wizerunek salonu, organizowanie działań marketingowych, przeprowadzanie rekrutacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

6 miesięcy doświadczenia na stanowisku menagerskim, delegowanie zadań, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, komunikatywna znajomość j.angielskiego

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 626,46 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu