Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Magazynier
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0093
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie towaru na magazyn na podstawie PZ, przygotowanie zamówień

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Magazynier z udt

prace magazynowe Wymagania konieczne: Uprawnienia: UDT

Data publikacji: wczoraj

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Magazynier - pomocnik magazyniera

Przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru na magazynie, czynności związane z wysyłką towaru, obsługa urządzeń magazynowych, wspieranie prac innych magazynierów, prace porządkowe na stanowisku pracy, inwentaryzacja. Godziny pracy 8-16. Wymagania konieczne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Magazynier

Przyjmowanie towaru na stan magazynu zakładu, rozkładanie towaru do świadczenia usług-elementy instalacji fotowoltaicznych, utrzymanie porządku w magazynie firmy. Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Lokalizacja: lubelskie / Janów