Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1260
OBOWIĄZKI:

Obsługa magazynu. Praca w godzinach od 07:00 do 15:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie - zasadnicze zawodowe. 2 lata na stanowisku magazyniera.

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Podobne oferty

Magazynier - pakowacz

przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie paczek do wysyłki, porządkowanie magazynu, przygotowanie zwrotów towaru, praca z czytnikiem "aster", praca w godzinach 9.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: brak...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Magazynier - kompletacja zamówień

zbieranie zamówień przy użyciu skanera, konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów Wymagania inne: motywacja do pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy w sobotę, predyspozycje do pracy fizycznej, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność ,...

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Magazynier

przyjmowanie dostaw, pakowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętność obsługi komputera i telefonu, chęci do pracy, dobra organizacja pracy.

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice