Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Magazynier
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1211
OBOWIĄZKI:

rozładunek, załadunek towaru; stosowanie się do przepisów i norm; generowanie i weryfikacja dokumentacji związanej z gospodarką magazynową oraz dbałością o prawidłowy obieg dokumentów; dbanie o utrzymanie czystości na magazynie; udział w inwentaryzacji rocznej; nadzór i dbałość nad powierzonym wyposażeniem magazynu oraz nad powierzonymi narzędziami pracy;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole, książeczka zdrowia dla celów sanitarnych i epidemiologicznych, (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z wymianą butli (uprawnienia UDT) co jest wymogiem koniecznym (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: wiedza z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej, dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków, umiejetność planowania tras będzie dodatkowym atutem, (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie