Magazynier z udt

Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: 19/5/2022
OBOWIĄZKI:
prace magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: UDT

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

Podobne oferty

Magazynier

Opis stanowiska: szczegółowe administrowanie stanami magazynowymi firmy planowanie oraz weryfikacja zasobów przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki wprowadzanie do systemu danych dotyczących stanu magazynowego sporządzanie protokołów...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: ENERGOAPARATURA S.A.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Magazynier

Przyjmowanie towaru na stan magazynu zakładu, rozkładanie towaru do świadczenia usług-elementy instalacji fotowoltaicznych, utrzymanie porządku w magazynie firmy. Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Lokalizacja: lubelskie / Janów

Magazynier - pomocnik magazyniera

Przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru na magazynie, czynności związane z wysyłką towaru, obsługa urządzeń magazynowych, wspieranie prac innych magazynierów, prace porządkowe na stanowisku pracy, inwentaryzacja. Godziny pracy 8-16. Wymagania konieczne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice