Magazynier - kompletacja zamówień

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Magazynier - kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: 4/1/2023
OBOWIĄZKI:
zbieranie zamówień przy użyciu skanera, konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

motywacja do pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy w sobotę, predyspozycje do pracy fizycznej, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność , systematyczność,

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 342 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Podobne oferty

Magazynier

przyjmowanie towaru na magazyn na podstawie PZ, przygotowanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Data publikacji: 2023-01-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Magazynier / Operator Wózków Widłowych

OBOWIĄZKI: obsługa wózka widłowego odbiór wyrobów z produkcji prace w gospodarce paletowej lokowanie wyrobu na magazynie WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe uprawnienia do obsługi wózków widłowych- wydane przez Urząd Dozoru Technicznego dobra...

Data publikacji: 2023-01-26

Firma: ERG S.A.

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Robotnik magazynowy/czynności magazynowe

przyjmowanie towarów do magazynu; prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu; prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie; transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu,sporządzanie dokumentacji magazynowej;...

Data publikacji: 2023-01-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec