Lekarz / Dentysta

Ogłoszenie numer: 7437570, z dnia 2022-09-08

Instytut Stomatolologii

стоматологія - протезування та ендодонтія,

Lekarz / Dentysta

Miejsce pracy: Katowice

 

Opis stanowiska

стоматологія - протезування та ендодонтія,
Для проходження інтернатури або спеціалізації.

 

Wymagania

випускник, лікар-стоматолог

Oferujemy

Для проходження інтернатури або спеціалізації.
Випускник,
перевага жінка.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Lekarz Stomatolog (Ortodonta)

Praca w komfortowych warunkach w Klinice stomatologicznej LUX MED w centrum Katowic Oferujemy: Pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów...

Data publikacji: wczoraj

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Lekarz Stomatolog

wybrane Centrum Stomatologii Medicover w Katowicach Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie! W Medicover Stomatologia to Ty wybierasz obszar, którym się zajmujesz: ortodoncja (aparaty stałe, ruchome, Invisalign), periodontologia, pedodoncja,...

Data publikacji: 2022-09-30

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Lekarz Stomatolog (Endodonta)

LUX MED Stomatologia otwiera w Katowicach nową placówkę . Poznaj naszą propozycję i dołącz do zespołu. Podejmując z nami współpracę możesz liczyć m.in na: Pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości...

Data publikacji: 2022-09-29

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice