Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Kucharz
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0764
OBOWIĄZKI:
gotowanie posiłków - kuchania śląska, dbanie o czystość, informowanie szefostwa o zakupie potrzebnych produktów do gotowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: doświadczenie w gotowaniu
Uprawnienia: znajomość kuchni śląskiej

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 700 do 2 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich