Kontroler jakości

Ogłoszenie numer: 7407321, z dnia 2022-08-30

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w nadzorze i nad wykonaniem konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w kontroli jakości produkcji stalowych
  • uprawnienia UT2
  • mile widziane uprawnienia MT, PT, UT

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

wykształcenie wyższe doświadczenie w nadzorze i nad wykonaniem konstrukcji stalowych doświadczenie w kontroli jakości produkcji stalowych uprawnienia UT2 mile widziane uprawnienia MT, PT, UT

Data publikacji: wczoraj

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Zadania: Wykonywanie pomiarów i zleceń w oparciu o rysunek techniczny Obsługa narzędzi pomiarowych Ocena wizualna komponentów Wymagania: Gotowość do współpracy długofalowej Podstawowa znajomość rysunku technicznego Mile widziana znajomość narzędzi...

Data publikacji: 2022-09-21

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice