Kontroler higieny mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0021
OBOWIĄZKI:
- Kontrola higieny mięsa w zakładach mięsnych typu HALAL na terenie Polski oraz za granicą w Maroko.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + Zakłady mięsne na terenie całej polski oraz za granicą w Maroko (praca w delegacjach).- Język arabski jest konieczny ze względu na liczne kontakty z kontrahentami z Maroko (dot. kontroli higieny mięsa w zakładach mięsnych na terenie Maroko).- Praca na dwie zmiany w godzin ach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 + sobota, niedziela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach