Konstruktor / Mechanik do projektowania oprzyrządowania obróbczego i odlewniczego

Ogłoszenie numer: 7519485, z dnia 2022-09-19

Firma Wulkan SA w Częstochowie zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • projektowanie oprzyrządowań obróbkowych do nowych maszyn,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie rysunków technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (inżynier/mechanik),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale jakości w branży motoryzacyjnej;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu SOLID EDGE,
  • orientacja na cel;
  • umiejętność pracy z ludźmi oraz wymagania od siebie i innych.
  • punktualność, samodzielność,
  • zaangażowanie i kreatywność przy realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie miesięczne,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia ochronnego.