Kierowca samochodu ciężarowego- ładowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0036
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu ciężarowego na terenie Częstochowy; pomoc przy załadunku odpadów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

wymagane: doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat. C; kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy; uprawnienie HDS - mile widzine

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie