Kierowca kat. C/C+E

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, operatora logistyki żywności, zajmującego się całym łańcuchem dostaw i kompleksową obsługą klienta, współpracującego od lat z międzynarodowymi markami i firmami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice
Obowiązki
  • załadunek oraz rozładunek towarów
  • dostarczenie towaru do klienta
  • odbieranie od klienta zwrotów, opakowań, nadwyżek, dokumentów oraz reklamacji
  • przekazywanie faktur oraz korekt do działu transportu
  • codzienna obsługa pojazdu (uzupełnianie paliwa, sprawdzanie stanu opon itp.)
Wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie jako kierowca pojazdów C/ C+E
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe jezdniowe (elektryczne) mile widziane
  • książeczka SANEPID mile widziane
  • aktualna karta kierowcy
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę
  • pracę 8 godzin dziennie (indywidualnie ustalane nadgodziny oraz dyżury)
  • praca tylko w woj. mazowieckim
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie