Kelner w punkcie kebab

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Kelner w punkcie kebab
Miejsce pracy: Secemin
Numer: StPr/23/0006
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie sali do obsługi gości, serwowanie potraw i napojów, doradztwo na temat oferowanych dań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Secemin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Podobne oferty

Kelner

przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, wystawianie paragonów i faktur, obsługa terminala Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie,...

Data publikacji: 2023-02-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Kelner zmianowy / Kelnerka zmianowa

Obsługa Gości - obsługa ala carte Budowanie i dbanie o relacje z Gośćmi Dbanie o wizerunek restauracji Proaktywna postawa sprzedażowa Doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku jak również w weekendy) J....

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Lukier Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Siewierz

Kelner

przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, wystawianie paragonów i faktur, obsługa komputera, POSa i terminala, praca w godzinach: 10.00-18.00, 12.00-20.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Data publikacji: 2023-01-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza