Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1201
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta na sklepie, sprzedaż towaru, wykładanie towaru, przyjmowanie zamówień, dbanie o porządek,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

Staż - sprzedawca

obsługa klienta, obsługA kasy fiskalnej i czytników kart płatniczych;monitorowanie stanów zapasówi towarów;pomoc nabywcy przy wyborze towaru;metkowanie produktów sprawdzanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym;właściwa ekspozycja towarów;...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Sprzedawca / zastępca kierownika

Doradca klienta, sprzedaż detaliczna przyjęcia towaru

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Sprzedawca - kucharz

przygotowywanie i sprzedaż potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy oraz samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów