Fotograf

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Fotograf
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0092
OBOWIĄZKI:
- Wykonanie 72 zdjęć za pomocą różnych aparatów fotograficznych, wykonanie 72 prac retuszerskich i wykończeniowych zdjęć, przygotowanie 72 odbitek i powiększeń wykonanych zdjęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku fotografa lub na podobnym stanowisku w branży fotograficznej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach