Elektryk/elektromonter (do przyuczenia)

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Elektryk/elektromonter (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1247
OBOWIĄZKI:

proste prace elektryczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

Elektryk

montaż, diagnozowanie i naprawa instalacji, podzespołów oraz urządzeń elektrycznych, praca na terenie całej UE Wymagania inne: mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku elektryk, elektromechanik, uprawnienia SEP do 1 kV

Data publikacji: 2023-02-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Elektryk

Łączenie przedmiotów metalowych (oraz wykonane z innych materiałów) różnymi metodami, do których posiada uprawnienia. Obsługa elektronarzędzi.Praca w Austrii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Pracodawca zapewnia koszty ubezpieczenia, dojazd do pracy i...

Data publikacji: 2023-02-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Elektryk

Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska i krajów UE. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach, prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia elektryczne E i D. Możliwa praca w delegacji za granicą. Wymagania...

Data publikacji: 2023-01-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie