Doradca klienta/telemarketer

Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: 4/1/2023
OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientami
Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

Podobne oferty

Doradca / Doradczyni Klienta

Coral Travel Poland oraz Odeon Tours poszukują osób do pracy w dziale wsparcia Klienta. Twoje zadania: Przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji od Klientów (drogą telefoniczną oraz e-mailową), Kontakt z Klientami, działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Doradca Klienta ds. HoReCa

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych, tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,...

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Doradca klienta

obsługa klientów, sprzedaż produktów bankowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Data publikacji: 2023-02-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: małopolskie / Miechów