Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2099
OBOWIĄZKI:
Doradca klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, artystyczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

praca przy komputrze ponizej 4 godzin, praca w terenie

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Doradca Klienta

Lubisz handel, koszach pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce AGD/IT/RTV? Na start otrzymasz: umowę bez okresu próbnego - docenimy Twoją pracę...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Adreams

Lokalizacja: małopolskie / Olkusz

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Poszukujemy ambitnych osób do naszego Zespołu sprzedażowego obsługujących Klientów z sektora gastronomii na terenie województwa Śląskiego. Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie...

Data publikacji: 2022-09-22

Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Poszukujemy ambitnych osób do naszego Zespołu sprzedażowego obsługujących Klientów z sektora gastronomii na terenie województwa Śląskiego. Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie...

Data publikacji: 2022-09-22

Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: śląskie / Bytom