Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Żarnowiec
Numer: StPr/22/0915
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu w godz. 07.00-15.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Żarnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

Asystent Spedytora

Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu, Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych, Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów, Dbanie o dobre relacje z klientami, Rzetelne prowadzenie dokumentacji...

Data publikacji: 2022-09-29

Firma: Spilo

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Asystent Kierownika Kontraktu

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działań kierownika kontraktu w trakcie realizacji kontraktu w ramach projektu: Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E 65) na obszarze Śląska, Etap I linia E 65 na...

Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Asystentka / Asystent Działu Gruntów

Opis stanowiska: współpraca z konsultantami działu; aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości; przygotowywanie ofert, prezentacji nieruchomości; przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu; research rynku - pozyskiwanie informacji i dokumentów...

Data publikacji: 2022-09-26

Firma: Axi Immo