Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/22/1369
OBOWIĄZKI:

zgodny ze stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Wolbrom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

Asystent / Asystentka ds. realizacji projektów

Szukamy dynamicznej osoby, która w swojej pracy będzie współpracować z Kierownikiem Projektu, kontaktując się z klientem, dostawcami, inżynierami różnych branż. Będzie także analizować dane, rysunki techniczne, zapytania ofertowe w realizacji projektów...

Data publikacji: wczoraj

Firma: P.P.U.H. COMSTAL Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Asystent ds. wsparcia technicznego

- Dostarczanie usług i wsparcia użytkownikom końcowym z wykorzystaniem i obsługą oprogramowania telefonicznego do automatycznej dystrybucji połączeń, np. poprzez połączenie zdalne - komunikacja w języku angielskim i francuskim. Monitorowanie Service Desk...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna

rejestracja pacjentów, obsługa komputera, utrzymywanie czystości w gabinecie, dezynfekcja narzędzi, asysta lekarzowi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: stomatologia (higienistka/asystentka) Uprawnienia: bardzo dobra...

Data publikacji: 2022-11-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów