Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/21/0488
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa programu i kasy, zapoznanie z asortymentem, prace w magazynie, prace porządkowe
Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Sprzedawca

czynności wykonywane w sklepie spożywczo - przemysłowym samoobsługowym, praca w godzinach 7.00-15.00, 13.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie: średnie...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych (dział e-commerce)

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Obsługa programu MIGAM Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Sprzedawca

czynności wykonywane w sklepie samoobsługowym, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania...

Data publikacji: 2021-04-11