Pracownik Serwisu Sprzątającego

Miejsce pracy: Sosnowiec

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Niwecka

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 692 475 878

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk Aplikuj!

Oferujemy:
  • Pracę w godzinach od 6.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku
  • Umowę zlecenie ze stawką 18,30 zł/godz.
  • Długotrwałe zatrudnienie i TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości na terenie łaźni i szatni w obiekcie przemysłowym.

Oferujemy: Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY! UMOWA o PRACĘ ! lub umowa zlecenie Praca: poniedziałek-piątek / dwie zmiany: 6.00-14.00 / 14.00-22.00 Niezbędne narzędzia do pracy Dodatki, premie, pakiety medyczne Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Sprzątaczka biurowa

odkurzanie, mycie podłóg i okien, mycie łazienek i toalet, zmywanie naczyń, wynoszenie śmieci, sprzątanie klatki schodowej, uzupełnianie środków czystości oraz wyposażenia kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

Data publikacji: 2021-04-08

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Sprzątacz pojazdów

sprzątanie wnętrza autobusów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Data publikacji: 2021-04-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów