Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0320
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji, przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej, ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych, ręczne sortowanie produktów lub komponentów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : możliwość podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania, praca do 3m.[Umiejętność 1] : obsługa narzędzi montażowych, kotrola jakości produktu, motywacja oraz zaangażowanie do pracy, zdolności manualne,

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie