Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/21/0453
OBOWIĄZKI:

Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw, przygotowywanie i obróbka półproduktów, garmażerki i zimnej płyty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: dbanie o jakość
Uprawnienia: praca pod presją czasu

Wymagania inne:

rzetelność, czystość, 1 rok doświadczenia na stanowisku pomoc kuchenna.Książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych. Nienormowany czas pracy. Zleceniobiorca ma obowiązek wykonania zleconych czynności bez regulowania czasu pracy i nadzoru. Zlecenie nie musi być wykonywane przez zleceniobiorcę osobiście, sam decyduje o miejscu i czasie wykonania zlecenia.

Miejsce pracy:

Łazy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie