Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Monter
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0364
OBOWIĄZKI:

montaż wyrobów prefabrykacyjnych zgodnie z dokumentacją, sprawdzanie jakości wykonanego wyrobu, opisywanie wykonanych operacji i elementów, wypełnianie wymaganej dokumentacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych
Uprawnienia: obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, itp.)

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu