Mistrz lakierni

Ogłoszenie numer: 4394671, z dnia 2021-04-08

Contec Kromiss Sp. z o.o.

Contec Kromiss Sp. z o.o. należąca wraz z Grupą Track Tec S.A. do Fusion Invest jest wiodącym europejskim producentem słupów, masztów i wież ze stali. Obsługujemy m. in. rynki infrastruktury komunikacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej, a także realizujemy projekty oświetleniowe oraz budowlane.

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

Opis stanowiska

  • planowanie i koordynowanie pracy podległym pracownikom
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz schematów malowania
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • nadzór nad prawidłowym malowaniem konstrukcji

Wymagania

  • wiedza i doświadczenie przy malowaniu konstrukcji ocynkowanych
  • znajomość norm ISO 1461 oraz IS0 12944
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózki widłowe

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozbudowanych strukturach organizacji
  • ZFŚS
  • budżet na szkolenia
  • parking pracowniczy
  • ubezpieczenie grupowe