Kierownik Produkcji

Emerson Polska to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Dostarczamy ponad 1000 produktów do branży biuroserwisowej. Jesteśmy także jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione. Już od ponad 25 lat z sukcesem sprzedajemy nasze produkty zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność zarządzania i rozwoju podległego zespołu
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Zadania:
  • zarządzanie i planowanie produkcji
  • optymalizacja kosztów produkcji
  • szacowanie kosztów i wycena
  • monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i wydajności
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych wynikających w toku produkcji
Prosimy o zamieszczenie na CV następujących klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Rabat Rolniczy Sp. z o.o. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Rabat Rolniczy Sp. z o.o. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., w związku z rekrutacją na którą składam aplikacjęWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rabat Rolniczy Sp. z o.o. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.