Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0283
OBOWIĄZKI:
praca polegająca na doskonaleniu technik pracy w zakresie fryzjerstwa damsko - męskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Wymagania: sumienność, uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów.

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Podobne oferty

Fryzjer

Fryzjer Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: kierunek fryzjer umiejętności i sprawność manualna, brak przeciwwskazań do pracy stojącej

Data publikacji: 2021-04-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Fryzjer

strzyżenie, modelowanie, masaż głowy, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dobieranie koloru, sprzątanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Fryzjer Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Data publikacji: 2021-04-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Lelów

Fryzjer

strzyżenie meskie - damskie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie.

Data publikacji: 2021-03-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Lokalizacja: śląskie / Bytom