Konsultant-sprzedawca w sklepie drogeryjnym

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0041
OBOWIĄZKI:

Konsultacje i sprzedaż artykułów drogeryjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprzedawca

Wymagania inne:

komunikatywność, miła aparycja, umiejętnośc obsługi klienta; mile widziana umiejętnośc obsługi kasy fiskalnej (do przyuczenia); konieczne doświadczenie

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie