Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0649
OBOWIĄZKI:

Kierownie pojazdem do 3,5t, praca na terenie Polski

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

Kierowca operator wózków jezdniowych

Utrzymanie stanowiska pracy wraz z urządzeniami w porządku. Dbanie o powierzony do pracy wózek widłowy, przewożenie elementów betonowych, załadunek oraz rozładunek elementów betonowych.Praca w godz. 06.00-14.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Siedliszowice

Kierowca samochodu ciężarowego

prowadzenie samochodu ciężarowego , przewóz betonu. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Mile widziane; uprawnienia do obsługi pomp do betonu.

Data publikacji: 2022-11-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: małopolskie / Miechów

Kierowca samochodu ciężarowego

prowadzenie samochodu ciężarowego , przewóz betonu. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Mile widziane; uprawnienia do obsługi pomp do betonu.

Data publikacji: 2022-11-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: małopolskie / Miechów